Modern Yemek Masası | Lupo Home - Masko

Modern Yemek Masası

Modern yemek masaları ve yemek odası takımlarına ulaşmak için Lupo Home ile iletişime geçebilirsiniz.

Toplumumuzda önemli bir yeri bulunan yemek masaları, çoğu zaman aileyi bir araya getirebilmesi yönüyle önem taşımaktadır. Ailenin tüm bireylerinin yemek masasında toplanması, yaşam alanlarınıza uygun ve kullanışlı masaların seçilmesini gerektirmektedir.

 

Modern Yemek Odası Tasarımları

 

Lupo Home, modern mobilya üretiminde ülkemizde öne çıkan markalardandır. Yaşam alanlarında yer alacak tüm mobilyaların tasarım ve üretimini gerçekleştiren Lupo Home, modern yemek odası tasarımlarıyla da farkını ortaya koymaktadır.

 

 

Modern yemek odası takımları, genelde ahşap ya da mermer bir yemek masasından, ona uyum sağlayan kullanışlı bir konsoldan ve konforuyla öne çıkan sandalyelerden oluşmaktadır. Özellikle metal ayaklar ve fark yaratan tasarımlar, yemek takımlarını daha da çağdaşlaştırmaktadır.

 

Salon Yemek Masası Takımı

 

Yemek odası modelleri birkaç parçadan oluşabileceği gibi yalnızca yemek masası modelleri olarak da tercih edilmektedir. Özellikte evlerinde yemek odası yapmak için ayrıca bir oda ayıramayan kullanıcılar için salon yemek masası takımı ön plana çıkmaktadır. Salon mobilyalarıyla uyumlu ve bütünleşmiş bir yemek masası hem oldukça şık görünmekte hem de konforunu sizlere sunmaktadır.

 

Lupo Home tarafından özenle tasarlanıp üretilen yemek masalarını Masko Mobilya Kenti’nde yer alan mağazamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 

Modern Yemek Odası anahtar kelimeleri; modern yemek odası takımı, modern yemek masaları, yemek masası takımı, yemek masası modelleri, ahşap yemek masası, salon yemek masası takımı, yemek odası modelleri

Ürün Gruplarımız

Bize Ulaşın